İvedik Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektöründe adını sıkça duymaya başladığımız İvedik Ergül Nakliyat, ülkenin her yerinde karşınıza çıkıyor. Ankara İvedik semtin de verdiğimiz hizmet de birlikte, tüm müşterilerimize güven veriyoruz. Taşımacılık konusunda dünya standartlarının adresi olan şirketimiz, son derece mükemmel bir hizmeti en uygun fiyat koşullarıyla önünüze getiriyor. Gerek kullandığımız malzeme ve teçhizat gerekse de zaman içerisinde edilmiş olduğumuz tecrübe, hizmet konusunda size sunumlarımızı daha da ileri taşıyor. Bugün piyasada pek çok nakliye şirketi bulunmakla beraber, eşya taşımacılığında en iyisini seçmeniz sizin için avantaj olacaktır. Ülkenin tamamında şehir içi ve şehirlerarası nakliyat konusunda hizmet potansiyelimizi giderek daha da çok yükseltiyoruz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren ve kendine belirlediği hedeflere ulaşan firmamız, çıtayı günden güne daha çok yükseltiyor.

Taşımacılık Ekip İşidir

Bu alanda ciddi çalışmaları ile beraber rekabete destek veren önemli firmalar da mevcut. Bizim firmamızla beraber bu firmaların ortaya koyduğu mücadele gücü müşteriye kaliteli hizmet olarak yansıyor. Her türlü taşıma aşamasında azami derecede dikkat ve gayret gösteren ekiplerimiz, eşyaların zarar görmemesi için performans konusunda sınır tanımıyor. Tek bir eşyanın dahi maddi değeri düşünüldüğü zaman, uygun fiyatlı bir hizmet, sizin için de ideal bir sonuç olacak. Çalışma konusundaki kararlı tavrımız, düzenli taşıma aşamaları ile kendini gösteriyor.

Sunduğumuz Hizmetler

Nakliye ve Taşınma Aşamaları

Günden güne gelişen nakliye sektörü, özellikle ev eşyası taşıma konusunda çok büyük mesafeler kat etti. Düzenli ve planlı aşamalar konusunda çok önemli adımlar atan firmamız, bu sektöre destek veriyor ve müşterilerinin güvenini kazanmaya devam ediyor. Hem teknoloji kullanımına önem veren hem de elemanların eğitimini en ön planda tutan firmamız, tecrübe ve deneyim konusunda da çok hassas. Tertip plan ve düzenli aşamalar sırasıyla gerçekleştiği zaman eşya kalitesini korumak çok daha kolay. İlk aşama olarak keşif hizmetini ayrı bir parantez içerisinde değerlendirmek gerek. Uzman ekip veya kişilerden oluşan keşif unsuru, düzenli çalışma planlaması için gerçekten çok önemli bir görev üstleniyor. Kaliteli ve garantili hizmet konusunda çıtayı daima yükselten firmamız, keşif esnasında uzman incelemesi görevini de en uygun şartlarda evinize getiriyor. Eşyaların taşınması konusunda uzmanlığını konuşturan ekiplerimiz, ambalaj konusunda da çok başarılı kaliteli malzeme kullanıp, başarılı bir ambalaj yöntemi ile birlikte eşyalarınızın mukavemetini çok daha sıkı ve sağlam hale getiriyoruz.

Hizmet Kalitemiz

Kırılma ihtimali olan bütün eşyaların ambalaj ile birlikte daha korunaklı bir hale geldiğini söyleyebiliriz. Uzman ekiplerimizin hassasiyeti, asansörlü taşıma sisteminde de kendini gösteriyor. Hidrolik asansör ile birlikte yüksek katlı binalara kolayca ulaşan ekiplerimiz, araçlara eşyalarınızı güvenle taşıyor. Araçlar içerisine yerleştirme noktasında düzenli istifin, eşya kalitesi için önemini akıldan çıkarmamak gerek. Araçlarımız modelli ve markalı olduğu gibi, kasa yapılarının modifiye yapısı eşya taşıma konusunda muazzam bir performans ortaya koyuyor. Düzenli istifle beraber hiç bir eşyanızın zarar görmeden taşınacağını garantisini verebiliriz. Eşyaların araç kasasına düzenli yerleştirilmesi ile birlikte kapağı kapattığımız andan itibaren, araç yola çıkmaya hazır. Uzman şoförlerinin ve kaliteli araçlarımızda birlikte trafikte güvenli seyrediyoruz, eşyaları yeni evinize ulaştırıyoruz. Asansör sistemi hem araca yüklerken hem de eşyaları evinize taşırken kullanılmakta. Başarılı ve deneyimli ekiplerimizin çabasıyla birlikte, zorlu bir süreci kolayca aşıyoruz. En kısa zamanda kaliteli hizmetle beraber karşınızda olan firmamız, uygun fiyat koşullarıyla da kendini gösteriyor. Hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ve eşyaların güven içerisinde taşınması, nakliye eve taşımacılık sektörünün sorumluluğu altında. Kaliteli hizmet anlayışı ile beraber uygun ücret politikası, şirketimizi bu konuda daha ayrıcalıklı hale getiriyor. Eğer siz de eşya güvenliğinizi ön planda tutan bir hizmet istiyorsanız, vakit kaybetmeden İvedik Ergül Nakliyat ile iletişime geçin.