Evden Eve Nakliye Karşılıksız Hizmet..

 

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ergül taşımacılık şirketi, her nakliyat firmasının da sizlere sunmuş olduğu taşımacılık hizmeti gibi eşyalarınızın evden eve taşınması hususunda sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermektedir.
Evden eve taşımacılık hizmeti, müşterilerin taşınacakları evler yakın olsa da uzak olsa da çok zahmet çıkarmaktadır. Nitekim eşyaların paketlenmesi, güvenilir bir şekilde araçlara bindirilmesi, dikkatli davranılarak araçlara bindirilmesi ve son olarak da taşınılacak eve gönderilmesi oldukça zahmetlidir. Bu nedenle evden eve nakliyat hizmeti alırken tercih edeceğiniz firma sizin için oldukça güvenilir ve profesyonel bir firma olmalıdır. Evden eve nakliye sektörü diğer tüm sektörlerde olduğu gibi belli bir ücret talep etmektedir. Ancak verilen hizmet karşılığında firmamız sizlere maddi ve manevi olarak yük teşkil etmeyecek anlaşmaya varmaktadır. Bu nedenle sizlerin en iyi hizmeti almasına özen göstererek maddi zarara girmemenize özen göstermektedir.

Evden Eve Taşıma Aşamaları

Evden eve taşımacılık hizmetini veren firmamızdan yararlanmak istiyorsanız öncelikle firmamızın iletişim bilgileri bölümünden bizlerle iletişime geçmelisiniz.Daha sonra iletişime geçen müşterilere karşı yanıt veren firmamız tarafından yaşadığınız eve uzman incelemesi gönderilecektir. Ekspertiz gönderilmesindeki amaç ise taşınacak olan eşya ve ürünlerin kırık ya da sağlam olup olmadığını kontrol etmektir.

Daha sonra uzman incelemesi ekibi eşyaların hangi araçla taşınması gerektiğine, aynı zamanda eşyalar için nasıl bir önlemin alınması gerektiğine karar vermektedir. Müşteriden evden eve nakliye hizmeti için alınacak olan ücrete ise uzman incelemesinden sonra karar verilmektedir. Uzman incelemesi yapan ekip görüşlerini ve inceleme sonuçlarını firmamıza bildirmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda evden eve taşınma hizmeti için taşınacak olan eşyalara bir adet uygun araç ayarlanmaktadır. Tüm bu işlemlerden sonra tespit edilen eşyaların sigorta işlemleri tamamlanmaktadır. Belirtmeden geçilmemesi gerekir ki, sigorta işlemleri sizlere güvence olarak imzalatılan, eşyalarınız için en büyük teminattır.

Bu tespitler ekip ve müşteri için oldukça önem arz etmektedir. Uzman incelemesinden yararlanmayan firmaların ekipleri her ne kadar profesyonel olursa olsun gittikleri alanda neyle karşılaşacaklarını bilmedikleri için ortaya çıkan çeşitli sorunlarla karşılaşabilir. Bu durum müşteri için de ekip içinde büyük bir kayıp olacaktır. Nakliyat şirketi olarak ekibimiz tarafından eşyalarınız için büyük bir güvenlik önlemi alınmaktadır. Eşyaları paketleme işlemine karar verildikten sonra sizler için hem uygun hem de kaliteli bir hizmet için çalışmalara başlamaktayız.

Ekibimiz evinizde yapacağı inceleme sonucunda tüm eşyalarınızı görmek isteyecektir. Bu konuda ki hassasiyet daha sonra iki tarafında mağduriyetini gidermek konusundadır. Tüm eşyalar evinizde paketlendikten sonra ekibimiz tarafından araçlara yüklenmektedir. Oldukça titiz yaklaşılması gereken yükleme işlemi sırasında tarafımızda meydana gelen zararlardan bizim sorumlu olduğumuzu unutmamalısınız.Eğer çok yüksek bir apartman dairesinde oturuyorsanız eşyalarım aşağı nasıl inecek diye düşünmeyin. Eşyalarınız için tasarlanan asansörlü araçlar ile eşyalarınızı yükleyerek indirmekteyiz.