Asansörlü TaşımacılıkYüksek Katlarda Kesin Çözüm

 

Asansörlü taşımacılık hizmeti oldukça güvenilir ve hızlı eşya indirme işlevi görmektedir. Nakliye hizmetinde son yıllarda sıkça kullanılan asansörlü vinç eşyaların yüksek binalardan güvenli bir şekilde indirilmesine yardımcı olmaktadır. Oldukça güvenilir olan bu yöntem çalışan personelin merdivenlerden aşağı inerken yorulmasına ve eşyalara zarar vermesine engel olmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmeti yüksek binalarda ve eşyaların aşağı indirilmesinde sakınca olan halleder, bir diğer deyişle, müşterilerin tercihi doğrultusunda alınmaktadır.

Şirketimize ulaştığınız taktirde sizlerin adres tespitine başvurarak ekspertiz yapması üzere uzman bir ekip yolluyoruz. Uzman ekiplerimiz eşyalarınızın durumunu ve binanızın yüksekliğini tespit ederek bizlere bildirmektedir. Tüm bu işlemler binanızdaki eşyaların doğru bir asansörlü araçla indirilmesini sağlamak içindir. Bu nedenle eşya taşıma hizmetinde yüksekliği doğru tercih edilmiş asansörlü araç tercih etmek oldukça önemlidir. Apartman içi problemleri hem çalışanları hem de eşya sahiplerini strese sokmaktadır. Zamandan tasarruf edilmesini sağlayan asansörlü araç sistemi profesyonel bir şekilde tasarlandığı için üzerine hangi eşyayı koyarsanız koyun, güvenli ve sağlam bir şekilde yere indirecektir. Nakliye sektörünün gözde aracı asansörlü arabalar yaklaşık olarak 56 metre yüksekliğe kadar çıkıp eşya çıkarıp indirmektedir. Sizlerin de sıklıkla tercih ettiği asansörlü araçlar taşınma işleminin daha hızlı ve daha temiz bir şekilde gerçekleşmesine imkân sağlayacaktır.

Asansörlü nakliyat araçlarının ne denli güvenilir olup olmadıkları tartışma konusu olmuştur. Ancak ortak olarak varılan sonuç bu araçların oldukça güvenli oldukları yönündedir. Teknolojinin bugünün düne göre daha fazla geliştiğini göz önünde bulundurursanız eşyalarınızın metrelerce yükseklikte olan merdivenlerden inmesi yerine, asansörlü cihazlarla beş dakikada aşağı inmesini sizler de mantıklı bulacaksınız. Eğer balkonunuz varsa, eşyaların balkonlardan araçlara yüklenerek hasarsız bir şekilde aşağı indiğinden emin olmalısınız. Tüm bu yüklü hizmet karşılığında fiyatında bu hizmetin büyüklüğü kadar fazla olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bizler taşıma firması olarak sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermek için çabalıyoruz. Bu nedenle sadece para kazanmak ve sizlerden yüksek miktarda para almak bizler için asla bir amaç olmamıştır.Firmamız taşınma işlemi son bulana kadar sizinle ilgilenecek olan müşteri temsilcimizi tüm hasarlardan sorumlu olmak üzere görevlendirmiştir. Sizlere verilen ücretsiz ekspertiz hizmeti sonucunda müşteri temsilcimize nasıl bir nakliye hizmeti almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Tüm sorunları bizlere bildirebilir ve ortak bir çözüme ulaşmak üzere çözümlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.